HIGH SPEED INTERNET

Arrow
Arrow
Slider
  • کابل کشی فیبرنوری
  • طراحی وب سایت
  • دوربین مداربسته
  • کابل کشی شبکه (passive)
شرکت راهکار ارتباط مفتخر است که دارای قویترین تیم کابل کشی و فیوژن کار فیبرنوری می باشد بطوری که همواره پروژه های اجرایی را در زمانی کمتر از پیش بینی اولیه و با دقت و کیفیت بهتر به اتمام رسانده است.
دقت زیاد – مشتری مداری – پشتیبانی خوب - وقت شناسی – طراحی خوب و حرفه ای – اجرای خواسته ها و ایده های مخاطب از جمله خواصی است که شرکت راهکار ارتباط به آن توجه خاصی دارد.
راهکار ارتباط با تخصص و توان فنی بالا و با دارا بودن متخصصین و کارشناسان و همچنین تکنسین های مجرب به خوبی توانسته است در پروژه های مختلف از پس مشکلات اجرایی در کوتاه ترین زمان ممکن حتی با طراحی و تولید سیستم های مورد نیاز برآید. و افتخار این را دارد تا بهترین خدمات را به شما همکاران و مشتریان عزیز ارائه داده است.
کابل کشی شبکه (Passive) در واقع ستون فقرات یک شبکه را برای برقراری ارتباطات تشکیل می دهد. بنابراین داشتن شبکه ای پر سرعت مستلزم داشتن سیستم کابلی (پسیو) با کیفیت می باشد.کابل کشی ساخت یافته تنها منوط به تهیه کالای با کیفیت نیست؛ بلکه اجرای صحیح تمامی استاندارد های موجود در این امر سبب فراهم آمدن زیر ساخت شبکه ی کابلی مطمئن با بالاترین میزان پهنای باند خواهد شد تا علاوه بر تامین نیاز فعلی امکان ارتقاء بستر موجود به تکنولوژی های آینده را به آسانی و با حداقل هزینه ها فراهم آورد.

صفحه اصلی

فیبرنوری در منزل

سرویس FTTH به معنی فیبرنوری تا خانه می باشد. این سرویس به تکنولوژی جدیدی اطلاق می شود که به جای استفاده از کابل مسی از فیبر نوری برای انتقال اطلاعات تا ساختمان و یا محل مشتری بهره می برد و می توان سرویس های گوناگونی از جمله تلفن، اینترنت، سرویس های چند رسانه ای و دیگر سرویس های بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکین قرار داد. مزیت‌های اتصال خانگی به فیبر بسیار زیاد است و شاید یکی ازمهم‌ترین آنها ثبات اتصال و امکان ارایه پهنای باندهای بسیار پرسرعت به مشترکان باشد چیزی هم اکنون نسل‌های موبایل قادر به پوشش به آن نیستند.